Kontakta oss - KYH

Kontakta oss

Kontakta KYH:s Antagning om du har frågor om din ansökan, behörighet eller utbildningar:

0768-852120 / antagningen@kyh.se

Våra skolor

Stockholm

Västra Finnbodavägen 4
131 30 Nacka

Se på karta >>

Göteborg

Vintergatan 1A
417 58 Göteborg

Se på karta>>

Malmö

Östra Kanalgatan 5, 211 41 Malmö
(Postadress: Östra Kanalgatan 3)

Se på karta>>

KYH Anywhere

Årstaängsvägen 33,
117 43 Stockholm

Se på karta >>

 

Utveckling

Västra Finnbodavägen 4
131 30 Nacka

Se på karta >>

Vi som jobbar på KYH

Christina Frisk

Verksamhetschef 076-526 69 35
christina.frisk@kyh.se

Peter Brasch

Regionchef 076 885 2124
peter.brasch@kyh.se

Anna-Mia Fors

Utbildningsledare: Byggproduktionsledare, Entreprenadingenjör, .Net developer 0768-85 21 30
annamia.fors@kyh.se

Sherley Johansson

Utbildningsledare: Fastighetsingenjör, Mätningsingenjör 0768852110
sherley.johansson@kyh.se

Rebecka Hedlin

Utbildningsledare: Front End Developer 0768852109
rebecka.hedlin@kyh.se

Kinga Szabadvary

Utbildningsledare Energispecialist hållbara byggnader
kinga.szabadvary@kyh.se

Alexander Ekberg

Utbildningsledare: Affärsutvecklare digital handel logistik 0768-85 21 21
alexander.ekberg@kyh.se

Therese Junesäter Blomkvist

Karriär- och studiesamordnare 076-8852108
therese.junesaterblomkvist@kyh.se

Annika Jidegren

Regionchef 076 885 21 35
annika.jidegren@kyh.se

Michel Mleczkovicz

Utbildningsledare: Byggproduktionsledare, Energispecialist, Miljösamordnare, Solenergiprojektör 076-885 21 34
michel.mleczkovicz@kyh.se

Hanna Latvastenmäki

Utbildningsledare: Entreprenadingenjör
hanna.Latvastenmaki@kyh.se

Maria Holm

Karriär- och studiesamordnare 0768852118
maria.holm@kyh.se

Annika Johansson

Karriär- och studiesamordnare & Utbildningsledare 0768852136
annika.johansson@kyh.se

Mats Johnsson

Regionchef 076 885 21 31
mats.johnsson@kyh.se

Katrin Gränsbo

Utbildningsledare: Lönekonsult, Byggproduktionsledare ROT 076-885 21 13
katrin.gransbo@kyh.se

Caitlyn Taylor

Utbildningsledare: Mätningsingenjör bygg och anläggning, Internet of things developer 076-8852111
caitlyn.taylor@kyh.se

Ulrika Dakouri

Utbildningsledare: Energispecialist hållbara byggnader, Fastighetsingenjör 076 885 2117
ulrika.dakouri@kyh.se

Ylva Böckman

Utbildningsledare: Entreprenadingenjör
ylva.bockman@kyh.se

Almer Ahmetagic

Karriär- och studiesamordnare 0768852115
almer.ahmetagic@kyh.se

Magnus Lindblad

Regionchef 0768852139
magnus.lindblad@kyh.se

Isabelle Carmler Salvatore

Utbildningsledare: Redovisningskonsult och Solenergiprojektör 076-885 21 23
isabelle.carmlersalvatore@kyh.se

Hampus Lubran

Utbildningsledare: Fastighetsingenjör och Byggproduktionsledare 076-8852105
Hampus.Lubran@kyh.se

Johanna Pohjola

Utbildningsledare: Produktionsledare anläggning, Energispecialist och Programvarutestare 076 885 21 07
johanna.pohjola@kyh.se

Andreas Eriksson

Utbildningsledare: Applikationsutvecklare och Front end developer 0768852138
andreas.eriksson@kyh.se

Ida Svanström

Karriär- och studiesamordnare 076-8852114
ida.svanstrom@kyh.se

Felicia Salazar

Karriär- och studiesamordnare 0768852112
felicia.salazar@kyh.se

Emma Ackersköld

Affärsutvecklingschef 076 885 21 26
emma.ackerskold@kyh.se

Hanna Månsson

Affärsutvecklare 076-885 21 25
hanna.mansson@kyh.se

Erik Wallin

Affärsutvecklare 076-885 21 22
erik.wallin@kyh.se

Jon Sundelöf

Kommunikationsstöd
jon.sundelof@kyh.se

Josefine Östman

Kommunikationsstöd 076 885 21 29
Josefine.ostman@kyh.se

Erik Tropp

Kommunikationsstöd 0768852106
erik.tropp@kyh.se

Lovisa Hänström

Marknads- och antagningsansvarig 076 885 2132
lovisa.hanstrom@kyh.se

Therese Junesäter Blomkvist

Karriär- och studiesamordnare, Stockholm 076-8852108
therese.junesaterblomkvist@kyh.se

Ida Svanström

Karriär- och studiesamordnare, Anywhere 076-8852114
ida.svanstrom@kyh.se

Felicia Salazar

Karriär- och studiesamordnare, Anywhere 0768852112
felicia.salazar@kyh.se

Maria Holm

Karriär- och studiesamordnare, Göteborg 0768852118
maria.holm@kyh.se

Annika Johansson

Karriär- och studiesamordnare, Göteborg 0768852136
annika.johansson@kyh.se

Almer Ahmetagic

Karriär- och studiesamordnare, Malmö 0768852115
almer.ahmetagic@kyh.se

Cassandra Schreiber

Antagningsadministratör 0768852133
cassandra.schreiber@kyh.se

Christina Frisk

Verksamhetschef 076-526 69 35
christina.frisk@kyh.se

Peter Brasch

Regionchef 076 885 2124
peter.brasch@kyh.se

Annika Jidegren

Regionchef 076 885 21 35
annika.jidegren@kyh.se

Magnus Lindblad

Regionchef 0768852139
magnus.lindblad@kyh.se

Mats Johnsson

Regionchef 076 885 21 31
mats.johnsson@kyh.se

Emma Ackersköld

Affärsutvecklingschef 076 885 21 26
emma.ackerskold@kyh.se

Lovisa Hänström

Marknads- och antagningsansvarig 076 885 2132
lovisa.hanstrom@kyh.se